Tien selfies waaruit blijkt dat je zeker bij Tag der Arbeit in Kreuzberg, Berlijn moet zijn! De Tag der Arbeit wordt in Berlijn goed gevierd. 1 mei is een feestdag, iedereen is vrij. De gemeente organiseert eigenlijk geen straatfeestjes. Van oudsher uit gingen de politiek links georiënteerden naar de Oranienstrasse in Kreuzberg (een wijk in Berlijn), om daar te protesteren tegen het Kapitalisme. Deze protesten vinden altijd nog plaats, maar inmiddels gaat ook iedereen naar Kreuzberg om te feesten. Eén van de leukste dagen in Berlijn! Aan het eind van de dag escaleren sommige protesten, daarom is er volop politie op de been. Maar daar hebben wij dit jaar niks van gemerkt!

Tijdens deze foto werd een vriendin haar tas gejat xD (Die middelste kerel is trouwens m’n broertje die met 2 vrienden langs kwam).
Ja 1. mei in Berlijn is wel tof! Gewoon met een groepje gaan chillen. Als je volgend jaar van plan was naar Berlijn te komen, probeer zeker even om deze dag heen te plannen .